Julge filmiidee paneb vaatajd kaasa elama!

Aastast 2006 video-, fototeenused

Meie tööd ja tegemised.

Firma sai alguse 2006 aastal, kud juba 2004 aastas tootsime TV3-le uudiseid Ida ja Lääne-Virumaalt. Samuti oleme ligi 20 aastat  pakkunud erinevaid video teenuseid.

Peamisteks tellijateks ongi suuremad ettevõtted Lääne-Virumaalt: Lihakombinaat, Linnavalitsus, Muuseum ja Tv3 Uudised.

Reklaame oleme valmistanud erinevatele televisioonidele (ETV,Tv3), saateid Tv3-le, videoülekandeid Babahh Mediale, Mind Mediale, Delfile ja erinevaid videosalvestusi alates erapidudest pulmadeni välja. 

Fototeenuseid oleme pakkunud peamiselt eratellijatele, kuid samuti ka ajaleht Postimees ja Virumaa Teataja.

Droonivõtted on meil suheliselt uus teenus. Salvestused saame maksimaalselt 4K formaadis ja üle Eesti.

Üheks teenuseks on ka digitalprint. Suuremateks tellijateks olid kohalik Viru Rally, jahindusvõistlused ja erinevad väikefirmad ja eraisikud.

Alustasime Eestis videoülekannetega esimeste seas. Alguses toimusid ülekanded Ameerika kaudu. Edastasime Rakvere Tarva korvpalli mänge, hiljem lisandusid võrkpall ja seminarid. Nüüdseks on kanaliteks nii Facebook, Delfi, Youtube kui Postimees.  

 

Meie viimase aja üheks suunaks on väikeste ja keskmiste ettevõtete kodulehtede valmistamine. Kuna ise toodame foto ja videomaterjali siis saame kvaliteetset visuaali pakkuda. 

Pakume inividuaalset foto ja video alast koolitust algajatele. Kuna mobiiltelefonide areng on olnud uskumatult kiire ja salvestatud video ning fotomaterjal väga kvaliteetne, siis sellest lähtuvalt aitame huvilistel filmitud materjal kokku monteerida.  

Mati Metsjõe

''Jäädvusta olukord, hiljem vaata kas on
seda materjali vaja või ei! Jäädvustamata
jätmist ei saa tagasi kerida''

Andrus Arro

"Eriti meeldib salvestada muusikat, erinevaid bände ja kontserte”

Close Menu